29.08 czwartek
30.08 piątek
31.08 sobota
1.09 niedziela
wszystkie
Program
29 sierpnia 2019
10:00 - 17:00
Rina Nikova – biblijna balerina
wystawa
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury
czytaj więcej
16:00 - 18:00
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego / Teatr Pinokio w Łodzi: Piotruś Pan
spektakl
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, Narodowe Centrum Kultury; bezpłatne wejściówki dostępne w dwóch terminach: od 19 sierpnia (od godz. 17.00) i od 26 sierpnia (od godz. 17.00) w kasie kina Forum, ul. Legionowa 5, WEJŚCIÓWKI Z PIERWSZEJ PULI ROZDANE
czytaj więcej
17:00 - 18:00
Mykola Ridnyi: Wilk w worku (UA)
wystawa
organizator: Galeria Arsenał w Białymstoku, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
17:00 - 18:00
Vlada Ralko: Widmo Wolności. Wersja (UA)
wystawa
organizator: Galeria Arsenał w Białymstoku, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
18:00 - 19:40
Teatr “Złote Wrota”: Otello / Ukraina / Facebook (UA)
spektakl
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, Narodowe Centrum Kultury; bezpłatne wejściówki dostępne w dwóch terminach: od 19 sierpnia (od godz. 17.00) i od 26 sierpnia (od godz. 17.00) w kasie kina Forum, ul. Legionowa 5, WEJŚCIÓWKI Z PIERWSZEJ PULI ROZDANE
czytaj więcej
20:00 - 20:30
Tadas Kazakevičius: Soon to be gone (LT)
wystawa
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury
czytaj więcej
20:30 - 22:30
The Dead Nation – film i spotkanie z Adrianem Cioflâncă (RO)
pokaz filmu
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, bezpłatne wejściówki dostępne w dwóch terminach: od 19 sierpnia (od godz. 17.00) i od 26 sierpnia (od godz. 17.00) w kasie kina Forum, ul. Legionowa 5
czytaj więcej
30 sierpnia 2019
10:00 - 18:00
Vlada Ralko: Widmo Wolności. Wersja (UA)
wystawa
organizator: Galeria Arsenał w Białymstoku, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
10:00 - 18:00
Mykola Ridnyi: Wilk w worku (UA)
wystawa
organizator: Galeria Arsenał w Białymstoku, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
10:00 - 17:00
Rina Nikova – biblijna balerina
wystawa
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury
czytaj więcej
14:00 - 20:00
Tadas Kazakevičius: Soon to be gone (LT)
wystawa
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury
czytaj więcej
15:00 - 15:45
Teatr Lalek w Kłajpedzie: Cudowna podróż Edwarda Tulana (LT)
spektakl
organizator: Białostocki Teatr Lalek, Narodowe Centrum Kultury; bezpłatne wejściówki dostępne 29 sierpnia w godz. 15:30-19:00, 30 sierpnia w godz. 8:00-12:00 i 14:00-19:00, 31 sierpnia w godz. 15:00-19:00 w kasie BTL, ul. K. Kalinowskiego 1
czytaj więcej
16:00 - 18:50
Teatr Dramatu i Komedii na Lewym Brzegu Dniepru: Złe Drogi (UA)
spektakl
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, bezpłatne wejściówki dostępne w dwóch terminach: od 19 sierpnia (od godz. 17.00) i od 26 sierpnia (od godz. 17.00) w kasie kina Forum, ul. Legionowa 5, WEJŚCIÓWKI Z PIERWSZEJ PULI ROZDANE
czytaj więcej
17:00 - 17:45
Teatr Lalek w Kłajpedzie: Cudowna podróż Edwarda Tulana (LT)
spektakl
organizator: Białostocki Teatr Lalek, Narodowe Centrum Kultury; bezpłatne wejściówki dostępne 29 sierpnia w godz. 15:30-19:00, 30 sierpnia w godz. 8:00-12:00 i 14:00-19:00, 31 sierpnia w godz. 15:00-19:00 w kasie BTL, ul. K. Kalinowskiego 1
czytaj więcej
18:00 - 20:00
Swietłana Lebiedź: Taniec (BY)
wystawa
organizatorzy: Białostocki Ośrodek Kultury, Białostockie Towarzystwo Fotograficzne
czytaj więcej
19:00 - 20:15
Koncert życia - film dokumentalny
pokaz filmu
organizator: Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży Uczących Się Języka Białoruskiego "AB-BA", Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
21:00 - 23:00
Throes & The Shine (PT) / Anna RF (IL)
koncert
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, bezpłatne wejściówki dostępne w dwóch terminach: od 19 sierpnia (od godz. 17.00) i od 26 sierpnia (od godz. 17.00) w kasie kina Forum, ul. Legionowa 5, WEJŚCIÓWKI Z PIERWSZEJ PULI ROZDANE
czytaj więcej
31 sierpnia 2019
10:00 - 18:00
Vlada Ralko: Widmo Wolności. Wersja (UA)
wystawa
organizator: Galeria Arsenał w Białymstoku, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
10:00 - 18:00
Mykola Ridnyi: Wilk w worku (UA)
wystawa
organizator: Galeria Arsenał w Białymstoku, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
10:00 - 17:00
Rina Nikova – biblijna balerina
wystawa
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury
czytaj więcej
10:00 - 20:00
Swietłana Lebiedź: Taniec (BY)
wystawa
organizatorzy: Białostocki Ośrodek Kultury, Białostockie Towarzystwo Fotograficzne
czytaj więcej
11:00 - 12:30
Mykola Ridnyi i Vlada Ralko (UA) - oprowadzanie kuratorskie
oprowadzanie kuratorskie
organizator: Galeria Arsenał w Białymstoku, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
14:00 - 20:00
Mozaika wschodnich impresji
strefa wydarzeń familijnych
organizator: Stowarzyszenie Kulturalne "Pocztówka", Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
14:00 - 20:00
Tadas Kazakevičius: Soon to be gone (LT)
wystawa
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury
czytaj więcej
16:00 - 17:00
Teatr Lalek w Kłajpedzie: Malina (LT)
spektakl
organizator: Białostocki Teatr Lalek, Narodowe Centrum Kultury; bezpłatne wejściówki dostępne 29 sierpnia w godz. 15:30-19:00, 30 sierpnia w godz. 8:00-12:00 i 14:00-19:00, 31 sierpnia w godz. 15:00-19:00 w kasie BTL, ul. K. Kalinowskiego 1
czytaj więcej
16:00 - 18:00
My Granny from Mars - pokaz filmu (BY/UA/EE)
pokaz filmu
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, bezpłatne wejściówki dostępne w dwóch terminach: od 19 sierpnia (od godz. 17.00) i od 26 sierpnia (od godz. 17.00) w kasie kina Forum, ul. Legionowa 5, WEJŚCIÓWKI Z PIERWSZEJ PULI ROZDANE
czytaj więcej
18:30 - 20:30
Cienie imperium – film i spotkanie z twórcami
pokaz filmu
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, bezpłatne wejściówki dostępne w dwóch terminach: od 19 sierpnia (od godz. 17.00) i od 26 sierpnia (od godz. 17.00) w kasie kina Forum, ul. Legionowa 5, WEJŚCIÓWKI Z PIERWSZEJ PULI ROZDANE
czytaj więcej
19:00 - 20:00
Teatr Lalek w Kłajpedzie: Malina (LT)
spektakl
organizator: Białostocki Teatr Lalek, Narodowe Centrum Kultury; bezpłatne wejściówki dostępne 29 sierpnia w godz. 15:30-19:00, 30 sierpnia w godz. 8:00-12:00 i 14:00-19:00, 31 sierpnia w godz. 15:00-19:00 w kasie BTL, ul. K. Kalinowskiego 1
czytaj więcej
20:00 - 23:59
Sw@da DJ set / Felix Shinder & Dengi Vpered (UA)
koncert
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, bezpłatne wejściówki dostępne w dwóch terminach: od 19 sierpnia (od godz. 17.00) i od 26 sierpnia (od godz. 17.00) w kasie kina Forum, ul. Legionowa 5, WEJŚCIÓWKI Z PIERWSZEJ PULI ROZDANE
czytaj więcej
21:00 - 22:00
Uniti per sonum / Zjednoczeni dźwiękiem
koncert
organizator: Fundacja Pro Anima, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
22:00 - 23:59
Taste The East
koncert
organizator: Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
1 września 2019
00:01 - 06:00
Taste The East
koncert
organizator: Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
10:00 - 18:00
Vlada Ralko: Widmo Wolności. Wersja (UA)
wystawa
organizator: Galeria Arsenał w Białymstoku, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
10:00 - 18:00
Mykola Ridnyi: Wilk w worku (UA)
wystawa
organizator: Galeria Arsenał w Białymstoku, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
10:00 - 17:00
Rina Nikova – biblijna balerina
wystawa
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury
czytaj więcej
10:00 - 20:00
Swietłana Lebiedź: Taniec (BY)
wystawa
organizatorzy: Białostocki Ośrodek Kultury, Białostockie Towarzystwo Fotograficzne
czytaj więcej
11:00 - 12:00
Znikające miejsca i ludzie
spacer edukacyjny
organizator: Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
14:00 - 20:00
Mozaika wschodnich impresji
strefa wydarzeń familijnych
organizator: Stowarzyszenie Kulturalne "Pocztówka", Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
14:00 - 15:00
Poczekalnia 19
spektakl taneczny
organizator: DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Narodowe Centrum Kultury; bezpłatne wejściówki dostępne od 21 sierpnia w godz. 9.00-19.00 w siedzibie studia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10
czytaj więcej
14:00 - 20:00
Tadas Kazakevičius: Soon to be gone (LT)
wystawa
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury
czytaj więcej
16:00 - 17:30
Kawałki (z) miasta 2 - "Ziemia obiecana"
przewodnik muzyczny
organizatorki: Maria Żynel i Julita Charytoniuk, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
18:00 - 19:00
Poczekalnia 19
spektakl taneczny
organizator: DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Narodowe Centrum Kultury; bezpłatne wejściówki dostępne od 21 sierpnia w godz. 9.00-19.00 w siedzibie studia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10
czytaj więcej
19:00 - 20:30
Kawałki (z) miasta 2 - "Ziemia obiecana"
przewodnik muzyczny
organizatorki: Maria Żynel i Julita Charytoniuk, Narodowe Centrum Kultury
czytaj więcej
20:00 - 23:00
Twinkle Brothers & Trebunie Tutki (UK/JM/PL) / Afro Celt Sound System (UK)
koncert
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, bezpłatne wejściówki dostępne w dwóch terminach: od 19 sierpnia (od godz. 17.00) i od 26 sierpnia (od godz. 17.00) w kasie kina Forum, ul. Legionowa 5, WEJŚCIÓWKI Z PIERWSZEJ PULI ROZDANE
czytaj więcej

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

Wstęp wolny. Na niektóre wydarzenia, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują bezpłatne wejściówki.

informacje o wejściówkach