Wschód Kultury / Inny Wymiar 2021Program -

19 sierpnia
20 sierpnia
21 sierpnia
22 sierpnia
wszystkie

Program

19 sierpnia 2021
17:00 - 21:30
Wieczór szabatowy z pieśnią i opowieścią żydowską „Przy chasydzkim stole”
wykład i inscenizacja
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp bezpłatny, rejestracja: http://www.edycje.innywymiar.bialystok.pl/2021/news-item/informacje-o-wejsciowkach
czytaj więcej: Wieczór szabatowy z pieśnią i opowieścią żydowską „Przy chasydzkim stole”
18:00 - 21:00
Wyśniona historia kina na Podlasiu
wystawa
organizatorzy: Górski i Kaufman Bros & Sista, Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp wolny
czytaj więcej: Wyśniona historia kina na Podlasiu
19:00 - 20:30
Lang ist der Weg
pokaz filmu i prelekcja
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp wolny
czytaj więcej: Lang ist der Weg
21:00 - 22:30
Curik ahejm. Powrót do domu
spektakl
organizator: "Earth Heart" Przedsiębiorstwo Społeczne, wstęp wolny
czytaj więcej: Curik ahejm. Powrót do domu
20 sierpnia 2021
14:00 - 21:00
Wyśniona historia kina na Podlasiu
wystawa
organizatorzy: Górski i Kaufman Bros & Sista, Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp wolny
czytaj więcej: Wyśniona historia kina na Podlasiu
17:00 - 19:00
Stepan Rudik: Ukraina
wystawa
organizatorzy: Białostocki Ośrodek Kultury, Stepan Rudik, wstęp wolny
czytaj więcej: Stepan Rudik: Ukraina
19:30 - 22:00
Wojtek Mazolewski Quintet i Laboratorium Pieśni + Mamadou & Sama Yoon i Goście
koncert
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp bezpłatny, rejestracja: http://www.edycje.innywymiar.bialystok.pl/2021/news-item/informacje-o-wejsciowkach/
czytaj więcej: Wojtek Mazolewski Quintet i Laboratorium Pieśni + Mamadou & Sama Yoon i Goście
20:00 - 21:30
Natalia Sakowicz: “Romans”
spektakl
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp bezpłatny, rejestracja: http://www.edycje.innywymiar.bialystok.pl/2021/news-item/informacje-o-wejsciowkach
czytaj więcej: Natalia Sakowicz: “Romans”
21 sierpnia 2021
10:00 - 17:00
Stepan Rudik: Ukraina
wystawa
organizatorzy: Białostocki Ośrodek Kultury, Stepan Rudik, wstęp wolny
czytaj więcej: Stepan Rudik: Ukraina
11:00 - 12:30
Alicja Janosz Dzieciom
koncert
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp bezpłatny, rejestracja: http://www.edycje.innywymiar.bialystok.pl/2021/news-item/informacje-o-wejsciowkach/
czytaj więcej: Alicja Janosz Dzieciom
14:00 - 21:00
Wyśniona historia kina na Podlasiu
wystawa
organizatorzy: Górski i Kaufman Bros & Sista, Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp wolny
czytaj więcej: Wyśniona historia kina na Podlasiu
14:00 - 15:30
Rozmowa z Leszkiem Szerepką o Białorusi “Białoruski snajper”
spotkanie
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp wolny
czytaj więcej: Rozmowa z Leszkiem Szerepką o Białorusi “Białoruski snajper”
15:00 - 17:00
PLANTacja Sztuki
performans / gra terenowa
organizator: Podlaskie Stowarzyszenie Tańca, udział bezpłatny, bez rejestracji
czytaj więcej: PLANTacja Sztuki
16:00 - 17:00
Magdalena Franczak: “Kaduk”
wystawa
organizator: Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej Widok, wstęp wolny
czytaj więcej: Magdalena Franczak: “Kaduk”
17:00 - 18:30
Natalia Sakowicz: “Romans”
spektakl
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp bezpłatny, rejestracja: http://www.edycje.innywymiar.bialystok.pl/2021/news-item/informacje-o-wejsciowkach
czytaj więcej: Natalia Sakowicz: “Romans”
19:00 - 21:00
Pink Freud + Karaś / Rogucki
koncert
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp bezpłatny, rejestracja: http://www.edycje.innywymiar.bialystok.pl/2021/news-item/informacje-o-wejsciowkach/
czytaj więcej: Pink Freud + Karaś / Rogucki
19:00 - 20:30
Kapela Batareja i Kapela Zhydovachka: Ślady...
koncert i potańcówka
organizator: Fundacja Teatr Latarnia, wstęp wolny
czytaj więcej: Kapela Batareja i Kapela Zhydovachka: Ślady...
21:00 - 22:30
“Będzie znak”, reż. Gosia Dębska
spektakl
organizatorzy: Białostocki Ośrodek Kultury, Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku, wstęp bezpłatny, rejestracja: http://www.edycje.innywymiar.bialystok.pl/2021/news-item/informacje-o-wejsciowkach
czytaj więcej: “Będzie znak”, reż. Gosia Dębska
22 sierpnia 2021
10:00 - 17:00
Stepan Rudik: Ukraina
wystawa
organizatorzy: Białostocki Ośrodek Kultury, Stepan Rudik, wstęp wolny
czytaj więcej: Stepan Rudik: Ukraina
11:00 - 17:00
Magdalena Franczak: “Kaduk”
wystawa
organizator: Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej Widok, wstęp wolny
czytaj więcej: Magdalena Franczak: “Kaduk”
12:00 - 14:00
Spacer edukacyjny „Opowieści z Białostoczku”
spacer edukacyjny
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, udział bezpłatny, bez rejestracji
czytaj więcej: Spacer edukacyjny „Opowieści z Białostoczku”
14:00 -
Szlakiem przydrożnych kapliczek i krzyży
wystawa
organizatorzy: Centrum Trzech Kultur w Suchowoli, Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp wolny
czytaj więcej: Szlakiem przydrożnych kapliczek i krzyży
14:00 - 21:00
Wyśniona historia kina na Podlasiu
wystawa
organizatorzy: Górski i Kaufman Bros & Sista, Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp wolny
czytaj więcej: Wyśniona historia kina na Podlasiu
14:00 - 15:30
Chłopcy kontra Basia
koncert
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp bezpłatny, rejestracja: http://www.edycje.innywymiar.bialystok.pl/2021/news-item/informacje-o-wejsciowkach/
czytaj więcej: Chłopcy kontra Basia
15:00 - 17:00
PLANTacja Sztuki
performans / gra terenowa
organizator: Podlaskie Stowarzyszenie Tańca, udział bezpłatny, bez rejestracji
czytaj więcej: PLANTacja Sztuki
16:00 - 17:30
Robert Diabeł
koncert
organizatorzy: Białostocki Ośrodek Kultury, Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej, wstęp bezpłatny, rejestracja: http://www.edycje.innywymiar.bialystok.pl/2021/news-item/informacje-o-wejsciowkach/
czytaj więcej: Robert Diabeł
17:00 - 18:30
“Będzie znak”, reż. Gosia Dębska
spektakl
organizatorzy: Białostocki Ośrodek Kultury, Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku, wstęp bezpłatny, rejestracja: http://www.edycje.innywymiar.bialystok.pl/2021/news-item/informacje-o-wejsciowkach
czytaj więcej: “Będzie znak”, reż. Gosia Dębska
18:00 - 20:00
Wieloryb z Lorino
pokaz filmu i spotkanie
organizator: Białostocki Ośrodek Kultury, wstęp wolny
czytaj więcej: Wieloryb z Lorino
19:00 - 22:00
Kobiety Wschodu II
koncert
organizator: Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych Supernova, wstęp wolny
czytaj więcej: Kobiety Wschodu II


Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.